Pianist

Kaasakiskuv ja mitmekülgne

Karismaatiline muusik Johan Randvere on oma põlvkonna eredaimaid pianiste. Ta esineb regulaarselt solisti ja kammermuusikuna Eestis ja väljaspool ning on astunud üles legendaarsetes saalides nagu New Yorgi Carnegie Hall ja Moskva Kontservatooriumi Suur Saal. Randvere on andnud kontserte üle maailma.

Randvere õppis Võru Muusikakoolis Merike Kappi ja Tallinna Muusikakeskkoolis Marja Jürissoni ja prof Ivari Ilja juures. Ta jätkas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof Ivari Ilja klaveriklassis ning Milano Giuseppe Verdi Konservatooriumis prof Valerio Premuroso käe all. Johan Randvere on Pille Lille Muusikute Toetusfondi Noore Muusiku Auhinna (2014),  kultuurkapitali  stipendiumi “Ela ja sära” (2017) ja Artur Lemba nim. loomingulise stipendiumi laureaat (2019).

1997
Alustasin klaveriõpinguid Võru Muusikakoolis
1999
Elu esimene õhtujuhtimine
2008
Konkurss “Klaviermusik”, I koht ja eriauhind, Vilnius, Leedu
2013
Esimene soolokontsert välismaal, Monza, Itaalia
2014
Kontsert Carniege Hall, New York City, USA
2014
Konkurss “Andrea Baldi”, I koht ja Grand Prix
2016
Lõpetasin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrikraadi prof. Ivari Ilja juures
2019
Lõime bändi. Klavieriduo koos Leedu pianist Justas Servenikasega.

Konkursid

Johan Randvere on edukalt osalenud arvukatel konkurssidel Eestis ja välismaal. Samuti valiti Johan Pille Lilli Muusikafondi “Aasta muusik 2014”,  kultuurkapitali  stipendiumi “Ela ja sära” (2017) ja Artur Lemba nim. loomingulise stipendiumi laureaadiks (2019).

Konkurss “Klaviermusik”

Vilnius, Leedu

2008

I koht ja eriauhind

10th EPTA (European Piano Teachers Association) konkurss

Waterloo, Belgia

2010

II koht

Konkurss muusikutele Catanias

Sitsiilia, Itaalia

2012

I koht ja Grand Prix

Konkurss “Luciano Luciani”

Itaalia

2013

III koht

Konkurss “Coop”

Itaalia

2013

II koht

Konkurss “Andrea Baldi”

Bologna

2014

I koht ja Grand Prix

VIII Estonian National Pianists Competition

Tallinn, Estonia

II koht

Kontsertpianist

Johan Randvere on andnud kontserte Eestis, Lätis, Leedus, Itaalias, Vatikanis, Valgevenes, Rootsis, Saksamaal, Soomes, USAs ja Kanadas. Ta on esinenud nii solistina kui ka kammermuusikuna kõigis Eesti kontserdisaalides ja astunud üles legendaarsetes saalides nagu New Yorgi Carnegie Hall ja Moskva Kontservatooriumi Suur Saal.

Ta on esinenud koos Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Läti Riikliku Sümfooniaorkestri, Tallinna Kammerorkestri, Valgevene Riikliku Akadeemilise Raadio Sümfooniaorkestri ja Molodehno Muusikakooli Sümfooniaorkestri koosseisus.

Ta on teinud koostööd selliste dirigentidega nagu Risto Joost, Paul Mägi, Sasha Mäkilä, Grigori Soroka, Jüri Alperten, Toomas Vavilov, Mihhail Gerts, Erki Pehk, Kaspar Mänd jt.

Ära maga maha!

Hoia silm peal, millal on Johani järgmised kontserdid.

vaata tulevasi kontserte